PL Tiếng Việt

Program koncertu

Takiego koncertu jeszcze nie było! Polscy muzycy z zespołów Voo-Voo i Drum Freaks zgodzili się przygotować specjalny program inspirowany tradycyjną muzyką Wietnamu. Ich przewodnikiem po egzotycznym świecie wietnamskiej muzyki będzie zespół Phuong Ca z Taverny pod Paryżem, prowadzony przez panią Phuong Oanh.

Podczas wspólnej sesji warsztatowej muzycy połączą swoje siły. Na ścieżkach improwizacji spotkają się elektryczne gitary i cytry, saksofon i flet wietnamski, perkusja i ksylofon bambusowy, conga, lutnia, djembe, bas i okaryna. A ponieważ będzie to spotkanie mistrzów, możemy oczekiwać niezwykłych muzycznych doznań.

Zanim to nastąpi formacja plenerowy.info zaprezentuje set etno-trans-rockowy z udziałem didżejów, projektora multimedialnego, zaklinaczy ognia i smoka.
Jak mówią muzycy, będzie to "oryginalny eksperyment, polegający na połączeniu nastrojowości tradycyjnej muzyki wietnamskiej z żywiołową energią muzycznej materii słowiańskiej rodem z Suwalszczyzny. Egzotyczne, azjatyckie brzmienia zostały zmiksowane przez utalentowanych didżejów, zaś „sekcja słowiańska” obejmuje bas, gitarę i ekspresyjny wokal".

W programie koncertu przewidziany jest również pokaz walk wschodnich szkoły Wu Shu mistrza Nama.

design: Studio Bakalie wykonanie: jakubarteria.art.pl banery i animacje - OSTY studio(2005) ©2005-07 Arteria